Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

MILLA Nieruchomości

Kutrzeby 7 lok. 2u Łódź

Mapa

797 034...

797 034 255

biuro czynne: otwarte teraz do 13:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

milla-nieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Sylwia Salwach
  • Marcin Misiala
  • Paulina Pomykała
  • +7

Nasi Agenci

Katarzyna Kazimierczak

Katarzyna Kazimierczak

Profesjonalny Agent

O nas

Serdecznie witam w biurze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami MILLA.

Rzetelnie pośredniczę w transakcjach kupna i sprzedaży domów, mieszkań oraz gruntów, a także w wynajmie .

Moją misją jest znaleźć dla Ciebie Twoje wymarzone miejsce na Ziemi i bezproblemowe przeprowadzenie całej transakcji, gwarantując tym samym Ci oszczędność czasu i spokój.

Profesjonalnie przygotowani przez Federację Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości legitymujemy się licencją zawodową nr 22981

Zapraszam do współpracy!

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

34

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia MILLA Nieruchomości

Filtruj

339 900 zł47 m² 7 446,79 zł/m²

Maciej Świercz

Maciej Świercz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa cena Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m , składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla...

Szczegóły ogłoszenia

471 000 zł54,60 m² 8 626,37 zł/m²

Paulina Pomykała

Paulina Pomykała

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji argentum - blisko Manufaktury i ul. Piotrkowskiej Jest ono położone w nowoczesnej inwestycji...

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 602 m² 127,96 zł/m²

Anna Sworska-Kołodziejczyk

Anna Sworska-Kołodziejczyk

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z domkiem letniskowym z możliwością przekształcenia działki w budowlaną. Działka znajduje się w Wilkowie gm. Dalików...

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł13 669 m² 358,48 zł/m²

Marcin Misiala

Marcin Misiala

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zabudowana położona w Ozorkowie ul. Wyszyńskiego 30. Nieruchomość stanowią cztery działki gruntu nr : 47/4, 47/5, 47/6 i 47/8...

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł63,73 m² 4 079,71 zł/m²

Sylwia Salwach

Sylwia Salwach

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz dokładnie po swojemu? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna w rozwijającej...

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł114 m² 12 271,93 zł/m²

Marcin Misiala

Marcin Misiala

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny, którego charakter i jakość wykonania spotyka się niemal wyłącznie w krajach Skandynawii....

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł137 m² 7 664,23 zł/m²

Kamila Gorgolewska

Kamila Gorgolewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób szukających...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

Marcin Misiala

Marcin Misiala

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie? Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza? A może myślisz...

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł5 821 m² 652,81 zł/m²

Sylwia Salwach

Sylwia Salwach

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa położona w Zgierzu przy ul. Łąkowej 11-13, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczenie 2u -...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

Paulina Pomykała

Paulina Pomykała

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny położony na działce budowlanej (zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania zabudowa jednorodzinna...

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł105 m² 7 190,48 zł/m²

Sylwia Salwach

Sylwia Salwach

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom bliźniak w spokojnej okolicy - Łódź Widzew, andrzejów, ul. Osterwy 2a Powierzchnia domu: 105 m | Działka: 528 m Na sprzedaż dom...

Szczegóły ogłoszenia

10,71 zł/m²280 m² 3 000 zł

Katarzyna Kazimierczak

Katarzyna Kazimierczak

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w topowej lokalizacji! Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 280 m w samym centrum miasta, idealny pod...

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł48,28 m² 7 000 zł/m²

Marzena Milewska

Marzena Milewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

To mieszkanie robi wrażenie od pierwszej chwili, ale jego największą siłą jest miejsce, w którym się znajduje. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50,08 m² 7 088,65 zł/m²

Anna Sworska-Kołodziejczyk

Anna Sworska-Kołodziejczyk

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

To mieszkanie to prawdziwa perełka potencjału. Choć wymaga remontu, posiada cechy, których nie da się kupić za żadne pieniądze: fantastyczny widok,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł128,50 m² 8 863,81 zł/m²

Kamila Gorgolewska

Kamila Gorgolewska

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jest to ostatni dostępny dom W tej kameralnej inwestycji. Zapraszam na prezentację wyjątkowej nieruchomości w stanie deweloperskim premium,...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

Katarzyna Kazimierczak

Katarzyna Kazimierczak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Sprzedam dom z warsztatem mechanicznym i dużą działką - 6400 m Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

347 320 zł914 m² 380 zł/m²

Anna Just

Anna Just

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz zielonego, cichego miejsca blisko miasta - i chcesz zacząć budowę bez czekania na formalności? Zostały już tylko 3 ostatnie działki przy...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł205,99 m² 6 306,13 zł/m²

Sylwia Salwach

Sylwia Salwach

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1889

Apartament Z historią W sercu piotrkowskiej | 205,99 m przestrzeni, klimatu I możliwości Są nieruchomości, które po prostu spełniają...

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł46,69 m² 6 382,52 zł/m²

Marcin Misiala

Marcin Misiala

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,69 m . Doświetlone z ekspozycją na południe. Położone na 1 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 950 m² 847,46 zł/m²

Marcin Misiala

Marcin Misiala

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny (3 spójne działki|) położony w centrum Zgierza, w sąsiedztwie targowiska miejskiego. Lokalizacja...

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł220 m² 5 727,27 zł/m²

Anna Just

Anna Just

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Wyjątkowa nieruchomość na granicy Łodzi i Andrespola z ogromnym potencjałem idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora...

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,12 m² 6 557,72 zł/m²

Paulina Pomykała

Paulina Pomykała

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Łódź, ul. Limanowskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,12 m , położone na parterze w niskim...

Szczegóły ogłoszenia

1 507 200 zł1 884 m² 800 zł/m²

Sylwia Salwach

Sylwia Salwach

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1 884 m2, położona w północnej części Łodzi, w rejonie Bałut, przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł140 m² 7 870,37 zł/m²

Paulina Pomykała

Paulina Pomykała

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Gotowy dom z fotowoltaiką i pompą ciepła | cisza + szybki dojazd do Łodzi Nie martwisz się o ppc i wynagrodzenie pośrednika ! Obecnie...

Szczegóły ogłoszenia

254 250 zł1 695 m² 150 zł/m²

Marzena Milewska

Marzena Milewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sokolniki Las działka budowlana, ogrodzona z bramą wjazdową i warunkami na przyłącze prądu, studnia. Ta piękna działka budowlana...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

Sylwia Salwach

Sylwia Salwach

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 256 m²

Nowoczesny dom między lasem A miastem | 3256 m prywatności | blisko a1/a2 Są miejsca, które dają spokój, przestrzeń i oddech...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

Kamila Gorgolewska

Kamila Gorgolewska

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację lokali w Zgierzu- bardzo blisko Łodzi. Są to mieszkania bezczynszowe, wyodrębnione z dużego obiektu użytkowego. Obecnie...

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł5 000 m² 3,60 zł/m²

Anna Just

Anna Just

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa